KONST / Litografier / Färglitografi 12297715
nr 1229 7715
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 305/ 320. Motivet: 30x24 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:09:05
20/1 17:45:07
200 kr
21/1 15:05:29
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin